ondernementweepuntnul.nl

Direct contact

Fehérvár meccs

M4 Sport

NB I: módosították a Mol Fehérvár–FTC meccs időpontját (Nemzeti Sport) A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) közleménye szerint módosították két, a 9. fordulóban esedékes NB I-es

MOL Fehérvár FC élő eredmények, végeredmények, következő

Nem jutott az Európa-liga főtáblájára csütörtök este a MOL Fehérvár FC, amelynek ellenfele a belga Standard de Liége volt az Európa-liga-selejtező playoffkörében. 0. perc: elkezdődött a meccs. A csapatok helyezkednek, ismerkednek egymással. Nikolics kis idő múlva kiharcol egy

Székesfehérvár Városportál

fehérvár meccs

A jegyek és bérletek értékesítéséről az első két hazai meccs után születik döntés Szombaton kezdjük a bajnokságot Nem fogadták el halasztási kérelmünket, a Szolnokot fogadjuk 17.30-kor a Gáz utcában

MOL Fehérvár FC hivatalos weboldala - Official website

Tiszaföldvár - Fehérvár

Az elmúlt egy évben a Fehérvár olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Debreceni VSC, a Ferencváros. A Reims pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Maribor vagy a Servette. A Fehérvár erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a …

Videos of Fehérvár meccs

2 days ago · A két klub közös kérésére a MOL Fehérvár-Ferencváros meccset november 1-je helyett egy nappal korábban, október 31-én, 19.30-kor tartják a MOL Aréna Sóstón Fehérváron. A változtatás miatt az Újpest–MTK meccs időpontja is megváltozott: a fővárosi csapatok találkozóját október 31-e helyett november 1-jén 16

Fehérvár - Reims 0:0 / tizenegyesekkel 4:1

MOL Fehérvár FC eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az Eredmenyek.com oldalain. A(z) MOL Fehérvár FC eredményein kívül további több mint 90 ország több mint 1000 labdarúgó bajnoksága és kupája is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ

Friss labdarúgás hírek, foci hírek, foci VB, foci EB

Fehérvár utolsó 10 meccse. Forma: Győzelem Győzelem Győzelem Döntetlen Döntetlen Döntetlen Döntetlen Győzelem Vereség Győzelem. szept. 17. 19:00. Hibernians - Fehérvár. 0:1 (0:0) szept. 12.

Sport: MOL Fehérvár FC–Standard Liége az Európa-liga

Images of Fehérvár meccs

A(z) "A Honvéd-Fehérvár meccs után" című videót "Origo SPORT" nevű felhasználó töltötte fel a(z) "sport" kategóriába. Eddig 7890 alkalommal nézték meg. A Budapest Honvéd harmadik mérkőzését is megnyerte a labdarúgó NB I-ben, miután hazai pályán 5-1-re legyőzte a Fehérvár csapatát.