jófogás mátészalka bútor

Direct contact

Federer fucsovics meccs

Roger Federer beats Marton Fucsovics to advance to

A nem várt pihenő Fucsovicsnak tett rosszat, négy labdamenettel később Federer brékelt, és a következő adogatójátékával ha nem is könnyen – Fucsovics mérkőzéslabdát hárított –, de kiszerválta a 1 óra 56 perces találkozót. A meccs után főként az elszalasztott esélyekről beszélt az MTI-nek Fucsovics.

Nagy izgalmak tegnap a Fucsovics-Federer meccsen

Először vagyok kiemelt egy ATP 1000-es versenyen, de a sorsolás után ezt nem éreztem: első meccs Wawrinka, utána Federer! Szeretem a kihívásokat, de ennél azért lehetett volna kicsit könnyebb" - írta Facebook-oldalán Fucsovics Márton. Az Indian Wells-i verseny 8,36 millió dollár összdíjazású.

Fucsovics Márton egy szettet nyert Roger Federer ellen

Roger Federer eredményein kívül további több mint 70 ország több mint 2000 tenisz-versenysorozata is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról. Csak válaszd ki a kategóriát a bal oldali menüben és válaszd ki a követni kívánt versenysorozatot. Roger Federer

Fucsovics újra Federerrel meccselhet - Infostart.hu

A két teniszező jól ismeri egymást, hiszen Fucsovics korábban Federer meghívására járt Svájcban, és edzőpartnere volt a legendának, illetve a 2018-as Australian Openen már tétmeccsen is összecsaptak.. Federer kezdte az adogatást, a meccs első pontja Fucsovicsé lett, utána viszont úgy tűnt, a svájci gond nélkül hozza a játékot.

HATALMAS SIKER! Fucsovics óriásit nyert, jöhet Roger Federer!

Fucsovics sokkal szorosabb meccset vívott Federer ellen, mint tette azt tavaly Ausztráliában, ám a nagyon rosszkor érkező esőszünetek és a szerencsétlen pillanatban történt húrszakadás, kiegészítve a svájci legendával, már leküzdhetetlen akadálynak bizonyult számára, de így is …

Fucsovics Márton megizzasztotta Roger Federert | 24.hu

Fucsovics Marci az Eurosportnak adott exkluzív nyilatkozatában Federer elleni vereségéről beszélt. “Próbáltunk úgy készülni a mérkőzésre, mintha ez is csak egy meccs lenne a sok közül, hogy ne tegyünk túlságosan nagy nyomást Marcira” - idézte fel az AusOpen 4. fordulójában lejátszott összecsapást Nagy.

Roger Federer livescore, eredmények, meccsek | Eredmenyek

federer fucsovics meccs Ha ez a meccs fedve van a U-TV által akkor élőben nézheted itt Tennis Fucsovics M. - Federer R. az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon. Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő U-TV oddsokat láthatsz a Sofascore Tennis élő eredmények szekció.

Összejött a nagy meccs, Fucsovics Federerrel

federer fucsovics meccs A 20-szoros Grand Slam-győztes, harmadik helyen kiemelt svájci Roger Federer lesz Fucsovics Márton nyolcaddöntős ellenfele a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik fordulóban öt szettben legyőzte az ausztrál John Millmant – írja az MTI. A pénteki találkozón Millman került szettelőnybe, de a volt világelső Federer fordított.

Australian Open: megvan a Fucsovics-Federer meccs

Összejött a nagy meccs, Fucsovics Federerrel negyeddöntőzik. 27. 17:53 Roger Federer bejutott a negyeddöntőbe a dubaji 2,9 millió dollár (812 millió forint) összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán, miután három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdasc

Roger Federer makes hilarious joke about his wife after

Tenisz: Fucsovics–Federer - NSO

federer fucsovics meccs A szervezők a nappali program harmadik meccsének sorolták be az összecsapást, a Fucsovics-Federer meccs előtt két női összecsapást rendeznek az arénában. A világranglistán 80. magyar játékos Facebook-oldalán hívta fel a figyelmet arra, hogy minden híreszteléssel szemben a meccse nem "not before"-os, vagyis nincs szó arról

Összejött a Fucsovics–Federer meccs az Australian Openen

federer fucsovics meccs Fucsovics nyerte az első szettet, de utána magabiztosan győzött Federer - A legjobb magyar teniszező bátran kezdett az AusOpen nyolcaddöntőjében. A 2. szett elején a 20-szoros GS-bajnok átvette az irányítást, és utána már nagyon magabiztos volt. Fucsovics küzdött, de nem tudott elég hatékony lenni adogatóként, miközben Federer jobban variálta a játékot.

Index - Sport - Közel a Fucsovics–Federer-meccs az AusOpenen

Elérkezett tehát a pillanat Fucsovics Márton számára, hogy pályafutása során harmadszor is megmérkőzzön a svájci fenoménnal, a 38 éves Roger Federerrel. Két évvel ezelőtt az AusOpenen ugyanebben a szakaszban találkoztak, vagyis a nyolcaddöntőben. Akkor Roger Federer nyert, miként a második meccsükön is Dohában. Mondanunk sem kell, már az is óriási szenzáció lett

Magyar világsiker! – Elképesztően szoros és izgalmas

federer fucsovics meccs Roger Federer survives a tough match against Marton Fucsovics to progress to the quarterfinals of the Australian Open for the 15th time. #AustralianOpen Su